Albanian Olympic Team

Kolin of Living in Shkoder gives an overview of the Albanian team at the Beijing Olympics, which includes 11 athletes.

4 comments

 • edison

  you are the best team ever keep going your all doing fantastic love u all xxxx

 • mirdita ose mirmrema.jam murati me banim ne ireland. para 2 muajesh isha me pushime ne greqi.kur rastesisht ball per ball mu shfaq nje tradhetar shqipetar.piro moter qiri dhima.edhe ai po kalonte pushimet ne te njejtin hotel.una isha me nusen e cila esht irelandeze.una i thash shko ke dhoma sa te takoj nje te njohur.pastaj vajta afer piro moter qirit dhima dhe i thirra oo piro sa e ktheu e godita me grusht ke mjekrra dhe e hudha si mut.ju betohem se nuk esht rren.me pa durim doja ta tregoja kete lajm te gezoj te gjith ata qe nuk i adhurojn tradhetaret.kur erdhi policia greke u tregova qemalin qe e mbante koken lart gati sa ti shperthente pantallonat.nuk kishin ca me ba .une jam shtetas irelandez por nuk e mohoj kurr zemren traditen dhe flamurin shqipetar.rroft shqiperia posht moter qimat tradhetar

 • jam prap murati mund te me kontaktoni ne
  tonymurati108@yahoo.co.uk
  ose
  toni_montannaa@hotmail.com

 • xeni

  cfare ja ke futur nje genjeshter. po ai eshte grek sidoqete jete puna i thua ti dot nje kosovari serb? po po te thuash per te tjeret si luan shabani edhe etc ke te drejte

Join the conversation

Authors, please log in »

Guidelines

 • All comments are reviewed by a moderator. Do not submit your comment more than once or it may be identified as spam.
 • Please treat others with respect. Comments containing hate speech, obscenity, and personal attacks will not be approved.

Receive great stories from around the world directly in your inbox.

Sign up to receive the best of Global Voices!

Submitted addresses will be confirmed by email, and used only to keep you up to date about Global Voices and our mission. See our Privacy Policy for details.

Newsletter powered by Mailchimp (Privacy Policy and Terms).

* = required field
Email FrequencyNo thanks, show me the site